Про Групу компаній

Поява Управляючої компанії «УКРБУД ДЕВЕЛОПМЕНТ» (УК ТОВ «УБД») та  Групи компаній «УКРБУД ДЕВЕЛОПМЕНТ» (ГК «УБД»), яку вона очолює, є результатом багаторічного розвитку підприємств Корпорації «Укрбуд» та їх виходу на новий високий сучасний рівень.

За роки діяльності підприємствами Корпорації «Укрбуд» накопичено значний досвід роботи в житловому, промисловому будівництві та проектуванні, пов’язаний з вирішенням багатьох задач девелопменту. Збільшено обсяг портфелю проектів, які реалізуються та які знаходяться в стадії розробки.

Для реалізації потенціалу Корпорації «Укрбуд», який спрямований на забезпечення населення комфортним житлом, гармонійно вписаного в наше урбаністичне середовище та підвищення ефективності управління проектами промислового будівництва,  ми акумулювали в ТОВ «УБД» менеджерів та спеціалістів її підприємств, які мають широкий успішний досвід в цих питаннях.

Основною нашою задачею є знаходження оптимального поєднання між цілями, строками, якістю та іншими характеристиками проекту, що забезпечить мінімізацію ризиків та задовольнить найвимогливіші очікування наших клієнтів та партнерів.

Наша місія – змінити загальну думку про ринок нерухомості на краще, та підвищити ефективність впровадження промислових проектів, підтверджуючи це конкретними діями:

— врівноваженні основних суперечливих вимог з якості, строків та вартості;
— визначенні чітких та досяжних цілей.

Наша діяльність представляє собою послідовні етапи формування та реалізації проектів. Ми вирішуємо комплекс взаємопов’язаних задач, які визначають результат проектів – відповідність збудованого об’єкту нерухомості високим вимогам сучасності. А незмінним принципом роботи ГК «УБД» є безумовне виконання взятих на себе зобов’язань.

Ми ініціюємо та реалізовуємо найкращий варіант із можливих варіантів проектів.

Співпраця

  • 1a
  • ukrgaz
  • kmda