Старт продажу квартир в ЖК Urban Park

Корпорація «Укрбуд» розпочала реалізацію нового проекту — ЖК Urban Park.

Житловий комплекс Urban Park — новий проект від Української державної будівельної корпорації «Укрбуд», розташований в Деснянському районі міста Києва, поблизу зручної транспортної розв’язки та всього в п’яти хвилинах від метро Лісова.

Urban Park – це сучасний житловий комплекс комфорт класу, де вдало поєднанні високі технології та природне середовище. Комплекс складається з 10 житлових будинків з комерційними приміщеннями на перших поверхах. Будинки комплексу представлені в унікальному архітектурному стилі, на території є підземний та великий гостьовий паркінг, реалізована концепція «двір без машин». Комплекс має власний дитячий садок, ресторан для мешканців та гостей комплексу на березі мальовничого озера.

Таким чином, ми, з одного боку, створили різноманітність для мешканців, а з іншого — максимально ефективно використовуємо існуючий простір. У житловому комплексі Urban Park кожен метр «працює» на його жителів!

У продажу є однокімнатні, двокімнатні та трикімнатні квартири.
Ознайомитися з планами квартир та цінами Ви можете на сайті  jk-urbanpark.com.ua

Для отримання більш детальної інформації про будівництво житлового комплексу Urban Park  запрошуємо Вас до центрального відділу продажу за адресою: 

м. Київ, вул. Є. Сверстюка (Марини Раскової), 23, 1 поверх,
тел.: (044) 337-95-48

Наші менеджери з задоволенням нададуть відповіді на Ваші питання.

уб_860

Співпраця

  • minregion
  • 1a
  • ukrgaz