Тижневик 2000 про новобудови Києва

Тижневик 2000 у своему випуску від 30.10.2013 опублікував огляд ринку нерухомості міста Києва. В статті йдеться про столичних забудовників та їх проекти, вимоги покупців до квартир в новобудовах та особливості й переваги житлових комплексів.

Директор відділу продажів корпорації «Укрбуд», Оксана Голобородько, прокоментувала ситуацію на ринку нерухомості Києва та розповіла про проекти корпорації, що готуються до здачі в експлуатацію найближчим часом. Серед таких — об’єкт бізнес -класу ЖК «Парк -Холл «Горький», та комплекси, що беруть участь у державних програмах «Доступне житло 30/70» і «Кредитування під 3 %», «Садовий» та «Лісовий».

Комментар Оксани Голобородько для Тижневика 2000:
«…Высокая цена не всегда залог качества. В то же время стоит с осторожностью относиться к предложениям с очень низкой ценой, так как обычно они связаны с серьезными рисками. Цена на квартиру формируется спросом и предложением, зависит от месторасположения, уровня готовности объекта, качества строительства. У нас стоимость квадратного метра соответствует стадии строительства наших объектов».
Зі статтею Ви можете ознайомитися на сайті тижневика http://2000.net.ua/weekend/gorod-sobytija/strojploschadka/94773

Співпраця

  • ukrgaz
  • kmda
  • minregion