Нагородження учасників другого виставкового форуму «Доступне житло»

Українська державна будівельна корпорація «Укрбуд» , та ТОВ «Укрбуд ДЕВЕЛОПМЕНТ» взяли участь у Другому виставковому форумі Державної програми «Доступне житло», який проходив з 20 по 22 серпня 2013 року в Українському домі.

Учасниками форуму стали лідери будівельної галузі України, забудовники — учасники державної програми «Доступне житло». Також були представлені банки з іпотечною програмою кредитування, Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву, провідні галузеві видання.

Корпорація «Укрбуд» презентувала на форумі 15 своїх проектів. Були представлені житлові комплекси бізнес-класу: ЖК «Парк-Хол «Горький», ЖК «Новопечерський двір», ЖК «Аристократ», ЖК «Шевченківський», ЖК «Старокиївський».  Але головними учасниками форуму стали об`єкти соціального рівня, які приймають участь у Державних програмах,  2 з яких вже є учасниками  програм «Доступне житло»  – це ЖК «Садовий», та ЖК «Лісовий». Незабаром до цих об`єктів приєднаються нові сучасні житлові комплекси.  А саме, це ЖК «Либідь», ЖК «Артемівський», ЖК «Мінський», ЖК «Козацький», ЖК «Микитська Слобода», ЖК «Казка», ЖК «Кантрі-Хаус» та ЖК «Авангард».

На форумі були проведені тематичні конференції та семінари, презентації з актуальних питань ринку нерухомості та житла, участь у  яких узяла і Українська державна будівельна корпорація «Укрбуд».

За участь у виставковому форумі, та активне сприяння розвитку Державних програм «Доступне житло»  Корпорація «Укрбуд» та «Укрбуд  ДЕВЕЛОПМЕНТ» були нагороджені Дипломами  Виставкового форуму.

Диплом-Девелопмнет          Диплом-Корпорация

Співпраця

  • minregion
  • 1a
  • ukrgaz