Корпорація «Укрбуд» відкрила житловий комплекс на Микільській Слобідці

Настання нового року корпорація «Укрбуд» відзначила відкриттям чергового житлового комплексу на 716 квартир. ЖК «Садовий» на Микільській слобідці (метро Лівобережна) — це четвертий житловий комплекс, введений в експлуатацію «Укрбудом» в 2015-му році.

1

Більше 100 квартир в «Садовому» придбали молоді сім’ї за державними програмами доступного житла. Житловий комплекс, розташований у Дніпровському районі столиці, складається з двох п’ятисекційних будинків заввишки 13-18 поверхів.

2

Незважаючи на складну економічну ситуацію, всі секції ЖК будівельники здавали достроково. А з введенням в експлуатацію останньої, десятої секції, «Садовий» набув свого остаточного вигляду з обладнаними спортивними та дитячими ігровими майданчиками.

3

Незважаючи на складну економічну ситуацію, всі секції ЖК будівельники здавали достроково. А з введенням в експлуатацію останньої, десятої секції, «Садовий» набув свого остаточного вигляду з обладнаними спортивними та дитячими ігровими майданчиками.

4

За словами голови наглядової ради компанії «Укрбуд», заслуженого будівельника України Юрія Пелиха, мікрорайон Микільська Слобідка має всі шанси стати одним з найкомфортніших в столиці. — Плануємо побудувати тут будинки, кожен з яких буде виділятися своєю індивідуальністю, красою. Разом з ними повинна з’явитися і прекрасна набережна в три кілометри, яка нічим не поступатиметься Оболонській, — пообіцяв Юрій Пелих.

5

Крім нової загальнодоступної набережної з центральною пішохідною алеєю в планах будівельників створення цілого ряду інфраструктурних об’єктів: скверів, зон відпочинку, пляжів, дитячого дошкільного закладу і нової автомобільної дороги, яка розвантажить розв’язку біля метро Лівобережна.

6

Урочисте відкриття ЖК «Садовий» порадувало і дорослих, і найменших мешканців, яких розважали казкові персонажі. Після традиційного фуршету і солодкого частування для малюків, відбувся розіграш призів. Щасливчикам-новоселам дісталася техніка, яка зробить їх побут більш комфортним і затишним.

7

До речі, від появи ЖК виграли не тільки новосели, але й весь район. При будівництві «Садового» були оновлені та побудовані комунікації, якими тепер буде користуватися весь район: зроблена зливова каналізація, заасфальтована дорога, споруджений новий каналізаційний колектор, реконструйована електропідстанція, прокладені нові теплові мережі, що дозволить підключати до них інших споживачів або використовувати їх у разі аварій, як резервні.

Нагадаємо, що в 2015 році корпорація «Укрбуд» ввела в дію житлові комплекси «Артемівський», «Новопечерський двір», «Артеміда», а також будинки та секції в ЖК «Казка», «Подол-Градь», «Козацький». У нинішньому році обсяги зданого «Укрбудом» в експлуатацію житла зросли з 210 тис. кв. до 330 тис. кв. м.

Співпраця

  • minregion
  • 1a
  • kmda